Tanie paczki do anglii

Tania wysyłka paczek do Anglii

Obecnie w Anglii mieszka wielu naszych rodaków. Nie zawsze mogą oni przyjechać do kraju wtedy, kiedy by chcieli. Podobnie z ich rodzinami będącymi w Polsce. Paczki do Anglii są zatem wysyłane często i mają różną zawartość. Decydując się na ich nadanie, trzeba wziąć pod uwagę to, czy kurier nie uszkodzi przesyłki w trakcie przewozu, czy na pewno paczka dotrze do adresata i jaka jest cena zamówionej usługi. Biorąc pod uwagę te czynniki, paczki do Anglii wysłane za naszym pośrednictwem, będą dobrym wyborem.

Tanie paczki do Anglii

ASTRNANS to nie tylko przewoźnik, który oferuje przewóz osób. Z nami można nadać tanie paczki do Anglii, które w bezpieczny sposób dotrą pod wskazany adres. Przewożące różnego rodzaju przedmioty pojazdy mogą być zamawiane zarówno do zawiezienia ich do Anglii, jak i przywozu do Polski. Jak pokazuje nasza firma, wysyłka paczek do Anglii nie musi być ani droga, ani skomplikowana.

Zamówienie kuriera do Anglii i z powrotem jest bardzo proste. Wystarczy jedynie podać termin transportu, adres i gabaryt przesyłki. Ponieważ wiemy, że nie wszyscy klienci mają czas na skomplikowane procedury związane z wysyłką paczki do Anglii, oferujemy możliwość zamówienia kuriera nie tylko telefonicznie, ale również poprzez wysłanie wiadomości SMS, która będzie zawierała takie informacje jak:

  • Adres odbioru przesyłki,
  • Rodzaj przesyłki,
  • Godziny, w jakich można odebrać przesyłkę.

Paczki do Anglii – ceny

Paczki do Anglii wysyłane za naszym pośrednictwem, mogą obejmować przedmioty o różnych gabarytach. Mogą one być niewielkie, ale równie przewiezione mogą być telewizory, rowery, motocykle, sprzęty AGD, czy zestawy meblowe. Paczki do Anglii to cena, która ulega zmianie w zależności od wielkości i masy transportowanych przedmiotów. Ze szczegółowym cennikiem można zapoznać się za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Przyjeżdżając do nowego kraju, każdy szuka oszczędności, a paczki do Anglii nadane z Polski, mogą stać się jednym z ich źródeł. Nie ma potrzeby kupowania nowych mebli i sprzętów, kiedy można wykorzystać to, co było wcześniej kupione w Polsce. Tanie paczki do Anglii i do Polski, to także doskonała opcja dla osób, które chcą zrobić prezent bliskim, kiedy nie mogą przyjechać. Rozwiązanie to sprawdzi się podczas różnych okazji.

Korzyści wysyłki paczek do Anglii z ASTRANS

Ze względu na jakość świadczonych usług i atrakcyjne ceny, nasi kurierzy systematycznie jeżdżą z załadunkami w obie strony. Wysyłka paczek do Anglii, która odbywa się za naszym pośrednictwem, to dobra opcja dla tych, którzy chcą, aby przesyłka dotarła w dobrym stanie i na czas. Grupa osób, która korzysta z tej usługi jest coraz większa, co stanowi potwierdzenie tego, że paczki do Anglii, jakie wiozą nasi kurierzy, sprawnie docierają do adresata. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy wszystkie osoby, które chcą przesłać jakiekolwiek przedmioty do osoby w Anglii albo stamtąd do Polski. Pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów, to najlepsze referencje.

POLSKA

+48 606 214 968 +48 606 211 955

ANGLIA

079 338 835 68 077 319 865 16